Classic Cars Paweł Sławiński

 
 
 1. Strona
  główna
 2. Oferta
  wynajem aut
 3. Sprzedaż części
  i samochodów
 4. Galeria
 5. Cadillac
  Marszałka
 6. Phantom I
 7. Kontakt
 
 
Samochody i części do sprzedania:


Rolls-Royce 25/30 HP 1937 r.
SEDANCA DE VILLE by Mulliner&Co. Silnik po remoncie w USA. Kompletny. Bardzo dobrze utrzymane nadwozie z aluminium i podwozie. Auto w doskonałym stanie blacharskim bez uszkodzeń (aluminiowe nadwozie body). Bardzo solidne podwozie schassi. Silnik po remoncie. Brakuje pompy wody. Auto wymaga kompleksowej odnowy ale jest kompletne. Potrzebna restauracja wnętrza auta. Wszystkie prace do wykonania w naszym warsztacie po wcześniejszym omówieniu terminów.
Cena 125000 zł.


Silnik Rolls Royce lata 50
Silnik Rolls Royce lata 50 + automatyczna skrzynia biegów. Wzdłużna szóstka o pojemności 3900 ccm.
Seryjnie montowany w autach Austin Princess. Stosowany jako ekwiwalent w S/Cloud I i wcześniejszych modelach posiadających rzędową szóstkę.
Możliwość sprzedaży oddzielnie. Cena za komplet 6500 zł.


Rolls-Royce 25/30 HP 1937 r.
Unikatowy Rolls Royce 25/30 karosowany przez bardzo rzadkiego coachbildera firmę Maltby of Folkestone, który zasłynął realizacją nadwozi kabrio z hydraulicznym systemem sterowania.
Samochód został odnaleziony na Hawajach. Czarno-białe zdjęcia przedstawiają dokładnie nasz egzemplarz przed rezydencją Artura Mitchella z 1938 roku w latach świetności. Jest to pełnowymiarowe /long wheel schassi/ 4-drzwiowe kabrio. Ewenementem jest elektryczno-hydraulicznie składany dach. Za tą innowacyjną konstrukcję firma Maltby otrzymała złoty medal na targach motoryzacyjnych w Olimpii w 1937 roku. Dach otwierano i zamykano za pomocą jednego przycisku na konsoli auta. Auto sprowadzone zostało z Hawajów a wcześniej zarejestrowane było na pierwszego właściciela Arthura Mitchella znanego właściciela kompani piwowarskiej z Londynu. Mamy pełną specyfikację i dokumentacje auta z fabryki RR. (Proszę zobaczyć skany). Mamy dane właściciela i jego historię. Jesteśmy w kontakcie z następcami firmy Maltby i wkrótce będziemy wiedzieli ile tego typu nadwozi z hydraulicznym dachem wyprodukowano w modelu 25/30. Wstępne dane mówią o kilku zaledwie sztukach.
Auto jest kompletne. Ma wszystkie elementy, których nie widać na zdjęciach; Karoseria całkowicie aluminiowa w doskonałym stanie. Drobne ogniska utlenienia ale bez najmniejszej perforacji.
Jego wartość po restauracji wycenia się na około 150.000 Funtów brytyjskich.
Auto wymaga kompleksowej restauracji ale jest substancyjnie w doskonałym stanie i nie ma braków. Możliwość odrestaurowania auta w naszym warsztacie.
Dokumentacja (proszę kliknąć na poniższe wyrazy):
Skan1, Skan2, Skan3, Skan4, Skan5.
SPRZEDANY
Przykładowe zdjęcia Rileya z karoserią firmy Maltby
z otwieranym hydraulicznie dachem z portalu Flickr.


Rolls Royce Silver Shadow II 1979 r.
Wersja ze stolikami koktajlowymi z tyłu i spryskiwaczami oraz wycieraczkami na reflektory. Oryginalne radio z epoki. Pięknie utrzymana skóra. Auto jeździ i hamuje.
SPRZEDANY
 


Rolls Royce Silver Shadow I 1969 r.
Bardzo ładnie utrzymany. Piękna, nie zniszczona i nie popękana skóra i unikalne wełniane dywany w doskonałym stanie (wartość około 300 Funtów). Pozostała tapicerka i drewno bez zastrzeżeń. Z zewnątrz srebrny metalic. W kilku miejscach drobne bąbelki, ale bez tragedii. W komplecie oryginalny podnośnik. Auto odpala, jeździ i hamuje. Nasz Shadow miał wymienianą uszczelkę pod głowicą na życzenie poprzedniego klienta. Przy odrobinie własnego zaangażowania auto może rozpocząć sezon ślubny lub stać się piękną ozdoba zlotów weteranów. Jednymi słowy auto warte zimowej inwestycji.
SPRZEDANY
 


Rolls Royce Silver Cloud I 1959 r.
Egzemplarz z kierownica po naszej stronie (LHD). Oryginalne radio, klimatyzacja fabryczna z epoki, nowy lakier, bardzo ładna skóra. Auto jeździ i hamuje. Dobra inwestycja.
SPRZEDANY


Rolls Royce 20/25 HP Sedanca by Young of Bromley z 1934 r.
Naprawdę rzadkość! Auto ma odrestaurowany silnik i doskonałe zawieszenie oraz podwozie. Nadwozie aluminiowe bez żadnych uszczerbków. Przygotowane do lakierowania. Auto jest absolutnie kompletne i jeżdżące. Dużo dokumentów. Skóra, drewno, dywany w doskonałym stanie!!
SPRZEDANY